середа, 23 листопада 2016 р.

Завтра у Згурівці відбудеться масштабний "діалог народу та влади"

Завтра, 24 листопада з 9.00 до 12.00 в малому залі Згурівської районної державної адміністрації відбудеться розширений прийом громадян з представниками влади, правоохоронних органів, установ та організацій Згурівського району.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт Згурівської РДА.

Понад те, попасти на прийом та задати запитання можновладцям можна при умові попереднього запису та реєстрації свого звернення за телефоном (04570) 5-08-92.

Виконавши дані умови жителі Згурівщини зможуть поспілкуватися про питання, що їх турбують, із представникам виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, охорони здоров'я, освіти, комунальних служб, Державної фіскальної служби, Яготинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України, Згурівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури, Згурівського районного військового комісаріату, Згурівського районного віділення Переяслав-Хмельницького відділу ГУ НП в Київській області, представників районних підрозділів «Київоблгаз збут», «Київобленерго», Згурівської районної газети «Панорама».

Спілкування у такому форматі влади Згурівщини із людьми відбудеться у рамках національного проекту "Діалог народу і влади та протидія корупції".

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.