середа, 9 листопада 2016 р.

У Бориспільському районі мешканці гуртожитку уже три місяці живуть без тепла та світла (ВІДЕО)

У селі Чубинське, що поблизу Києва, мешканці гуртожитку уже третій місяць живуть без світла, води та тепла. Людям доводиться спати одягненими та рятуватись газовими пальниками.

Про це йдеться у сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне. Вечір» телеканалу ZIK, передає "Згурівська Правда".

Житель села Чубинське Олег Фандіст мешкає у місцевому гуртожитку уже вісім років. Він – один із тих, кого примусово виселяють із будівлі. Чоловік розповідає: опалення відключили уже давно, трохи пізніше за борги без попередження відрізали електрику. Утім, це переїжджати Олег не поспішає.

«Куди я поїду? У мене немає, де жити. Я зареєстрований у батьківській хаті на Вінниччині, а тут працюю», – каже Олег.

У таких жахливих умовах змушені проживати ще майже десяток родин. Великоолександрівська сільська рада, на балансі якої перебуває гуртожиток, пропонує їм переселитись у сусіднє село. Та люди категорично проти – бояться, що їхні квартири зруйнують, а на новому місці залишаться на пташиних правах.


«Для такого переселення немає жодних законних підстав. Люди просто переберуться в інший гуртожиток, не маючи ані реєстрації, ані ордерів на вселення», – переконана мешканка гуртожитку Світлана Ковтун.

Світло у будівлі відімкнули, буцім, через заборгованість на суму 15 тисяч гривень. Та мешканці пояснюють: борг дістався їм у спадок від попереднього балансоутримувача. Попри це, люди не відмовляються сплатити чужий рахунок. Та у «Київобленерго» не мають права поновити подачу струму, поки власник гуртожитку – сільська рада – не подасть відповідних документів. І хоча сільську раду уже зобов‘язали укласти угоду із електропостачальником, однак місцева влада цього так і не зробила.

Та у Великій Олександрії запевняють, що уже надіслали відповідного листа до «Київобленерго». Однак насправді замість документів щодо складання угоди на енергопостачання сільська рада надіслала відомості про стан будівлі. Мешканці ж гуртожитку переконані: влада просто не зацікавлена в тому, щоб їм допомогти.

«Сільська рада не продемонструвала нам відповідних документів», – зазначає депутат Бориспільської райради Олександр Сигнаєвський.

Тож тепер, щоб у будинку нарешті з‘явився хоч би струм, зелене світло справі має дати сільський голова, надіславши потрібні документи електропостачальнику. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.