четвер, 3 листопада 2016 р.

На Київщині заборонили ловити рибу в зимувальних ямах

З 1 листопада 2016 року до 28 лютого 2017 року в Києві та Київській області встановлена заборона на любительський, промисловий та спортивний вилов риби на зимувальних ямах

Про це повідомляє "Згурівська Правда" з посиланням на Держрибагентство України.

"Для того, щоб  рибалки любителі могли легко визначити, де знаходиться зимувальна яма і рибалити не порушуючи законодавство, ми створили  спеціальну інтерактивну Google-карту. Перебуваючи на водоймі рибалка може відкрити картку і в режимі онлайн зрозуміти своє місце знаходження: чи знаходиться він в  зоні зимувальної ями,  де закінчуються її межі",  ̶  сказав Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

На карті вказано межі зимувальних ям та їх географічні координати, переглянути  її можна за посиланням.

"Закликаю всіх рибалок дотримуватись Правил рибальства. У разі здійснення лову риби на зимувальних ямах порушники будуть притягуватись до відповідальності згідно з чинним законодавством. За порушення передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність – штрафи від 34 до 6800 грн або позбавлення волі строком до 3 років з конфіскацією знарядь і засобів лову, та незаконно добутих водних біоресурсів", - сказав начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін.

Крім штрафу за незаконний вилов правопорушнику нараховується штраф за кожну виловлену рибину.

Варто зазначити, що відповідно до даних інтерактивної Google-карти, у Згурівському районі немає зимувальних ям, тому ловити рибу на Згурівщині можна всюди.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.