понеділок, 24 жовтня 2016 р.

До суду направлено справу по колишньому в.о. голови РДА на Київщині

ГПУ направила до суду обвинувальний акт стосовно колишнього в. о. голови Києво-Святошинської РДА Київської області. Останнього звинувачують у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу відомства.

Стало відомо, що Генпрокуратура завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо колишнього в.о. голови Києво-Святошинської РДА Київської області і 21 жовтня 2016 року направила обвинувальний акт до суду для розгляду по суті.

"Встановлено, що в грудні 2012 року виконуючий обов'язки голови Києво-Святошинської РДА Київської області, діючи умисно, використовуючи своє службове становище всупереч інтересам служби та в інтересах третіх осіб, незаконно підписав розпорядження про припинення права постійного користування земельними ділянками одного з державних підприємств і про виділення земельних ділянок у власність ряду "підставних" осіб, загальною площею 350 га вартістю 373,9 млн грн, чим заподіяв тяжкі наслідки інтересам держави ", - сказано в повідомленні.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (в редакції 2012 року), а саме: використання посадовою особою свого службового становища всупереч інтересам служби в інтересах третіх осіб, що спричинило тяжкі наслідки. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін до 6 років.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.