вівторок, 25 жовтня 2016 р.

Завідувача відділенням Броварської ЦРЛ підозрюють у смерті пацієнта

Прокуратура Київської області повідомила про підозру завідуючому відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Броварської ЦРЛ внаслідок неналежного виконання ним професійних обов'язків, що спричинило смерть пацієнта.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

"Прокуратурою Київської області повідомлено про підозру завідуючому відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Броварської центральної лікарні у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 140 (неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником) КК України", – йдеться в повідомленні.

Встановлено, що в реанімаційне відділення лікарні був доставлений чоловік, який став учасником дорожньо-транспортної пригоди. Завідувач відділенням внаслідок недбалого ставлення до своїх професійних обов'язків не забезпечив пацієнту якісного догляду, внаслідок чого потерпілий помер.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.