пʼятниця, 5 серпня 2016 р.

Губернатор Київщини Мельничук звільнив начальника Департаменту охорони здоров'я КОДА Ременника

Олег Ременник
У вівторок, 2 серпня, начальник Департаменту охорони здоров'я Київської ОДА Олег Ременник (на фото) подав заяву про звільнення за власним бажанням. Документ вже підписаний губернатором Максимом Мельничуком. Ременник очолював Департамент охорони здоров'я з 2007 року.

Про це заявив голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук під час робочої наради в Бориспільській райдержадміністрації, передає "Згурівська Правда" із посиланням на кореспондента "KиевVласть".

"Вчора директор департаменту охорони здоров'я Київської ОДА Олег Ременник написав заяву про звільнення за власним бажанням. Я його підписав ", - повідомив губернатор.

У Департаменті повідомили, що обов'язки директора тимчасово виконуватиме заступник директора Департаменту охорони здоров'я КОДА Олександр Глушаниця.

Ременник Олег Ісакович народився 16 жовтня 1958 року в м. Біла Церква. У 1981 році закінчив Київський медичний інститут за спеціальністю "лікувальна справа", потім - інтернатуру за спеціальністю "алергологія" і ординатуру за фахом "кардіологія". Працював головним терапевтом управління охорони здоров'я КОДА. У 2002 році обійняв посаду головлікаря Київського обласного онкологічного диспансеру. У 2007 році був призначений начальником Головного управління охорони здоров'я КОДА. З 2013 року - директор Департаменту охорони здоров'я КОДА.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.