середа, 17 серпня 2016 р.

Прокуратура Київської області вимагає скасувати рішення обласної ради минулого скликання про передачу 15,3 тисяч га мисливських угідь сину Пшонки

На одному з Інтернет-видань з’явилась неперевірена інформація щодо мисливських угідь площею 15,3 тисяч га на території Фастівського району Київської області, які ніби-то так і не повернуті в державну власність з незаконного користування сина колишнього Генерального прокурора України Віктора Пшонки.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт прокуратури Київської області.

У зв’язку з цим прокуратура Київської області офіційно інформує.

"За касаційною скаргою прокуратури Київської області скасовані судові рішення, якими відмовлено у задоволенні позовних вимог Фастівського міжрайонного прокурора щодо визнання незаконним і скасування рішення Київської обласної ради минулого скликання про надання в користування  мисливських угідь площею 15,3 тисяч га на території Фастівського району Київської області товариству, яке пов’язують із сином колишнього Генерального прокурора України", йдеться у повідомленні прокуратури Київщини.

Так, Вищий господарський суд України не погодився із висновками судів  щодо пропуску прокурором строку позовної давності та направив справу для її повторного розгляду по суті до суду першої інстанції та вирішення спору у відповідності до вимог закону.

Органами прокуратури Київської області вживаються всі можливі заходи реагування, які передбачені законодавством, з метою захисту інтересів держави.

Нагадаємо, що раніше кореспонденти ТСН знайшли у Фастівському районі недобудований мисливський будинок колишнього Генерального прокурора Віктора Пшонки, який дещо скромніше за житловий маєток правоохоронця, але сама територія у рази дорожча.

На лісовій території у 15 гектарів знаходяться: дерев'яний котедж над озером, лазня, вертолітний майданчик, власне озеро та орендовані на 25 років мисливські угіддя. Згідно договору до 2036 року ця ділянка разом із звірами належала лише Пшонці та його друзям. Вартість такої довготривалої оренди у лісництві не називають. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.