понеділок, 11 липня 2016 р.

Згурівська РДА не поспішає здійснювати операції через систему публічних закупівель ProZorro

Інфографіка взята із сайту КОДА
Районні державні адміністрації Київської області по Станом на 30 червня 2016 року зробили 61 операцію через нову електронну систему державних закупівель ProZorro. Найбільше операцій здійснив Броварський район - 21 закупівлю. У свою чергу Згурівський район станом на 5 липня не зробив жодної операції.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт Київської обласної державної адміністрації.

"У Білоцерківському районі проведено 14 закупівель, а в Бориспільському районі - 13 закупівель. За кількістю операцій, проведених через нову систему, лідирує Броварський район - 21 операція", - йдеться в повідомленні.

Відстає Згурівський район і в темпах підключення до державної системи публічних закупівель. Так із 44 наявних у районі розпорядників бюджетних коштів, до системи підключилися 41 організація.

Серед лідерів у підключенні в районах області - Володарська, Макарівська, Переяслав-Хмельницька, Поліська, Рокитнянська, Ставищенська, Таращанська та Яготинська РДА. У цих районах до системи ProZorro вже підключилися всі установи і проведені перші закупівлі. У Білоцерківському районі торги можуть здійснювати майже всі установи (за винятком однієї), а у Бориспільському районі - 75 розпорядників з 78.

Втім, найгірша ситуація на даний момент в Іванківському та Миронівському районах – підключено лише 29% установ. Найбільша кількість розпорядників бюджетних коштів у Києво-Святошинському районі – 202, але до ProZorro тут підключено лише 47%.

За даними системи моніторингу bi.prozorro.org з моменту підключення до нової системи Київська область зекономила понад 18 мільйонів бюджетних коштів під час здійснення електронних закупівель.

Нагадаємо, що напередодні губернатор Київщини Максим Мельничук повідомив, що звільнить всіх чиновників, які ігноруватимуть нову систему закупівель.

"На минулому засіданні Кабміну я звітував за реалізацію системи Prozorro в Київській області. На даному етапі з цим не можна зволікати. Якщо в райдержадміністраціях та міськвиконкомах буде спостерігатися ухилення або зволікання в питанні реалізації цієї реформи, винним буде винесено догани. 1 серпня будуть прийняті відповідні кадрові рішення ", - повідомив голова КОДА М. Мельничук.

Нагадаємо, Президент України 17 лютого 2016 року підписав Закон України № 922-VІІІ "Про державні закупівлі". Законом чітко зазначені дати поширення системи електронних закупівель по всій території України: для центральних органів влади і замовників, які провадять діяльність у окремих сферах господарювання, - з 1 квітня 2016 року, для решти замовників - з 1 серпня.

Мінімальна вартість для обов'язкового проведення тендеру становить 200 тис. гривень для товарів і послуг, 1,5 млн гривень - для замовлення робіт.

"Згурівська Правда" буде ретельно стежити за електронними закупівлями у Згурівському районі.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.