пʼятниця, 8 липня 2016 р.

Сталося диво! Віка Гонгало опритомніла й сьогодні літак з нею вилетів в Індію (ВІДЕО)

Сталося диво. Віка Гонгало опритомніла. Ми розповідали вам, як дівчину мали везти в Індію на пересадження серця. Посадовці місяць шукали гроші на операцію та переліт. Та у ніч на 4 липня у Вікторії стався інсульт і транспортувати її вже було не можна.

І ось, 6 липня дівчина прокинулася з коми, а сьогодні, 8 липня літак із 21-річною жуківчанкою вилетів на Індію. Про це "Згурівські Правді" повідомила мати Вікторії - Ольга.

Нагадаємо, що за трансплантацію серця у дівчини спочатку бралися білоруські медики, але у відповідальний момент відмовилися, тому рідним дівчини та Міністерству охорони здоров'я довелося шукати досвідчених трансплантологів по світу. Відгукнулися індійські лікарі, а операцію дівчини вартістю 135 тис. доларів мала оплатити держава.

Але після того перед рідними постала інша проблема - як доставити тяжкохвору дівчину, серце якої штучно підтримується апаратом «ЕКМО». За словами матері Вікторії, переліт такого спеціального літака до Індії коштує майже 70 тис. євро.

Для сім'ї 21-річної дівчини така сума виявилася непідйомною. Нагадаємо, що Вікторія зі звичайної сім'ї, навчається у ДНЗ "Згурівський професійний ліцей", її мама працює техпрацівником у Жуківському НВК.

Тільки після оббивання порогів МОЗу, мамі таки вдалося добитися, щоб держава оплатила і переліт. Втім, всі інші витрати лягають за сім'ю Вікторії Гонгало.Номер банківської картки Вікторії:


5168 7572 7374 5473 (ПриватБанк) - Гонгало Вікторія Вадимівна


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.