понеділок, 18 липня 2016 р.

Екологічна катастрофа на Київщині: Вода в річці Стугна забарвилася в червоний колір (ФОТОФАКТ)

15 липня 2016 року, близько опівдня на річці Стугна, біля дамби по якій стікає вода з Васильківських водойм, утворилася величезна червона пляма на воді, яке вже розтіклася вниз за течією в сторону Комісарової гори. Про це повідомляє у своєму блозі Наталія Данилова, передає "Згурівська Правда" із посиланням на видання "Васильків Сьогодні".

Від води, яку невідомий хімічний склад пофарбував в червоний колір, виходить сильний запах ацетону і на поверхні водойми плаває мертва риба, отруєна хімічним складом.

Близько 15 години, до місця катастрофи прибув голова ГО “Спілки рибалок Стугна” В.Денисенко, який поїхав в мерію і звернувся до міської влади з тим, щоб вона прибула до місця екологічної катастрофи. Слідом за ним прибув перший заступник мера Василькова Прунцев Сергій, а за ним і мер Василькова – Сабадаш, начальник комунального підприємства “Комбінат Комунальних Послуг” Оголоданий А.Р, начальник управління ЖКГ Бардес О.М., заступник начальника поліції Поліщук О.В. та працівники служби ДСНС.

Працівники санітарно бактеріологічної лабораторії Василькова, зробили забір води у Стугні і на небезпечній ділянці, нижче течії, для аналізу отруєної води. Адже тільки за результатами хімічного аналізу можна дізнатися з яким саме виробництвом пов’язаний цей викид шкідливих речовин.

Можливо, отруєна вода витікала з території підприємства (територія крлишнього заводу холодильників) ЗАТ “Оцелот”, де в свій час було налагоджено виробництво фарби, що застосовується для фарбування днищ кораблів.

Поліція прибувши на місце витоку хімікатів, не змогла потрапити через центральний вхід на підприємство “Оцелот”. Охорона на КПП заявила, що начальства немає і не може впустити поліцію без начальства на територію підприємства.

Отруєна вода, по рівчаку вже пішла нижче дамби в сторону села Погреби. Рівчак з отруєною водою проходить через район приватних домівок, де у ньому плаває домашня птиця, її п’ють домашні тварини та цією водою люди поливають свої городи.

Васильківський міський голова, доповів про подію що сталася голові Київської обласної державної адміністрації. Проводяться слідчі дії, за фактом відкрито кримінальне провадження.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.