субота, 2 липня 2016 р.

Дівчині із Жуківки зроблять пересадку серця в Індії

Вікторії Гонгало із Жуківки найближчим часом зроблять пересадку серця в Індії. Про це "Згурівській Правді" повідомила мати дівчини - Ольга.

Так, за словами матері, білоруські медики у відповідальний момент відмовилися братися за надскладну операцію, тому рідним дівчини та Міністерству охорони здоров'я довелося шукати досвідчених трансплантологів по світу. Відгукнулися індійські лікарі, а операцію дівчини вартістю 135 тис. доларів оплатить держава.

Понад те, перед рідними постала інша проблема - як доставити тяжкохвору дівчину, серце якої штучно підтримується апаратом «ЕКМО». За словами Ольги, переліт такого спеціального літака до Індії коштує майже 70 тис. євро.

Для сім'ї 21-річної дівчини така сума виявилася непідйомною. Нагадаємо, що Вікторія зі звичайної сім'ї, навчається у ДНЗ "Згурівський професійний ліцей", її мама працює техпрацівником у Жуківському НВК.

Тільки після оббивання порогів МОЗу, мамі таки вдалося добитися, щоб держава оплатила і переліт. Втім, всі інші витрати лягають за сім'ю Вікторії Гонгало.

До збору коштів також взявся благодійний фонд "Крила надії" та депутат Київськї обласної ради від Згурівщини Євген Чубук. Останній звернувся до всіх колег письмово та прямо під час сесії на початку червня, закликавши допомогти Вікторії Гонгало. Тоді на операцію дівчини у Білорусі рідні шукали близько 2 млн. грн.

Наразі відгукнулася фракція ВО "Свобода", до якої в облраді входить депутат із Згурівки. На сьогоднішній день Євген Чубук, а також його двоє колег-свободівців Наталія Музиченко та Сергій Яременко вже надали дівчині по 10 тис. грн. зі своїх депутатських фондів.Нагадаємо, у 21-річної Вікторії Гонгало із Жуківки виявлено тяжке захворювання – дилатаційна кардіоміопатія. Її серце збільшилося втричі. Шансів вижитидля дівчини немає, якщо не зробити трансплантацію.

Телеканал СТБ зняв ще один сюжет про ВікторіюНомер банківської картки Вікторії:


5168 7572 7374 5473 (ПриватБанк) - Гонгало Вікторія Вадимівна


Не будьте байдужими! Врятуймо разом життя молодої дівчини!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.