субота, 2 липня 2016 р.

На Київщині відкрили чайну фабрику потужністю 2 тис. тонн чаю на рік

Один із провідних світових постачальників продуктів харчування й побутової хімії компанія Unilever відкрила чайну фабрику в Гостомелі (Київська область) потужністю 2 тис. тонн чаю на рік.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на "Українські Новини".

«Ми сподіваємося, що це перший крок, і надалі будуть інші інвестиції в міру того, як будемо розвивати свій бізнес в Україні», — сказав гендиректор Unilever Пол Полман, додавши, що, на його думку, Україна рухається в правильному напрямі й зараз підходящий час для інвестицій.

Інвестиції у фабрику становили більш як 8 млн євро.

Зі слів начальника відділу поставок Unilever в Україні В'ячеслава Яндрихінського, сировина буде завозитися з Кенії, Шрі-Ланки, Індії й інших країн і буде вироблятися чай під брендами Lipton, Brook Bond і чай «Бесіда».

Також він додав, що зараз потужності фабрики становлять 2 тис. тонн чаю на рік, але її площа дає можливість їх нарощувати.

На фабриці встановлено обладнання з Німеччини й Італії потужністю 8 пакетиків чаю за секунду або порядку 200 млн пакетиків на рік.

З його слів, наразі упакування для чаю завозиться з інших країн, зокрема європейських, але найближчим часом компанія має намір використовувати впакування місцевого виробництва.

«На цій фабриці створено порядку 100 робочих місць», — сказав керівник представництва Unilever в Україні Василь Бовділов.

Крім того, особливістю фабрики, зі слів керівництва компанії, є безвідхідне виробництво.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.