четвер, 30 червня 2016 р.

У Боровій Фастівського району відкрито центр реабілітації дітей з ДЦП

25 червня 2016 року у селищі Борова Фастівського району відбулося урочисте відкриття реабілітаційного центру для дітей із церебральним паралічем. Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Київської обласної організації ВО "Свобода".

У закладу будуть приймати дітей лікарі логопеди, невропатологи, професійні масажисти, проводитимуться заняття з лікувальної фізкультури. До центру зголосилися вже 150 дітей з Борової та околиць.

До створення реабілітаційного центру долучилися відомий меценат Віктор М'ялик та депутат Фастівської райради від ВО "Свобода" Микола Гірник.

"Мені як батьку шести дітей добре відомо, що найважливіше в житті це здоров'я малюків. На жаль, дитячий церебральний параліч вилікувати неможливо. Але у багатьох випадках батьки за допомогою фахівців здатні виховати хвору дитину так, щоб вона почувала себе щасливою і потрібною людиною. Одним з головних чинників процвітання нації є здоров'я дітей. Здорова нація є ознакою сильної держави", - прокоментував меценат.

Віктор М'ялик, широковідомий благодійник на Київщині та за її межами. Він допомагає українському війську, будує та ремонтує школи, лікарні й дороги.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.