неділя, 12 червня 2016 р.

“Лікарські таємниці” знову шукали порушення у броварській лікарні (ВІДЕО)

Родичі пацієнтів броварської лікарні звертаються до журналістів всеукраїнських видань за допомогою, бо вважають, ща саме з вини броварских медиків загинули їхні близькі. В сюжеті, який підготував телеканал “ZIK”, йдеться про смерть породіллі від апендициту, смерть маленького хлопчика від антибіотику та конфлікт батьків пацієнтки дитячої лікарні з медиками. Також журналісти звинувачують броварських лікарів у махінаціях з ліками.

Перша частина сюжету присвячена трагічній історії загибелі 36-річної породіллі, в якої запізно діагностували апендицит. Жінка поступила до Броварської центральної районної лікарні зі скаргами на різкий біль у животі, броварські медики діагностували гострий панкреатит, але лікування не допомогло, відбулися екстрені пологи, жінці ставало все гірше. Нарешті породіллю доправили до обласної лікарні, де в неї виявили перитоніт, зробили операцію, але, на жаль, врятувати вже не змогли. Нагадаємо, після цього випадку БЦРЛ перевіряла спеціальна комісія Міністерства охорони здоров’я. У свою чергу броварські медики перекладають відповідальність на колег з обласної лікарні.

У другій частині розповідається про невдалий досвід спілкування батьків маленької Соломійки з медиками дитячої лікарні м.Бровари. Родина Парубків була незадоволена методами лікування та рівнем обслуговування в лікарні, згодом з цієї причини було влаштовано навіть мітинг біля дитячої лікарні.


19 років тому в броварській лікарні загинув 6-місячний хлопчик. Родина Богданових впевнена: причина у халатності броварських медиків, але за смерть їхньої дитини ніхто відповідальності не поніс.

У заключній частині сюжету йдеться про так звану “аптечну мафію”: родичі пацієнтів, що лікувалися у БЦРЛ, приускають, що куплені ними ліки знову повертаються до лікарняної аптеки, де їх і придбали.

Нагадаємо, у попередньому випуску телепрограми “Лікарські таємниці” журналісти розповідали про 4 драматичні історії пацієнтів броварської лікарні: смерть дівчини від пневмонії, смерть хлопця від інфаркту, загибель Олександра Покідіна, якого збила машина, та летальний кінець чоловіка у броварській реанімації.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.