четвер, 23 червня 2016 р.

У Броварах готуються до перевиборів мера і обговорюють нових кандидатів

Нині чинний мер Броварів Ігор Сапожко (на фото) вже давно не влаштовує ні громадськість, ні місцевих депутатів. Однак, тільки зараз ідея про перевибори все більше стає інструкцією до дії, а раптове прощання з Сапожко - реальністю.

Про це виданню "КиевВласть" розповіли в міськраді Броварів, передає "Згурівська Правда".

Відзначимо, за свою нетривалу каденцію Ігор Сапожко неодноразово встиг побувати в епіцентрі всіляких скандалів, в тому числі з корупційною складовою. Його звинувачували і в лобізмі комерційних підприємств, і в протягуванні через раду непопулярних рішень, і в неефективних, а часом навіть злочинних розтратах місцевого бюджету.

Останній скандал: рішення Сапожко реконструювати місцевий парк за 9 млн гривень. Це при тому, що в місті катастрофічно не вистачає дитячих установ (садків, шкіл) і на порядку денному стоять гострі проблеми в сфері охорони здоров'я.

Але, використовуючи свій улюблений трюк, Сапожко через своїх підконтрольних депутатів протягнув це рішення і, всупереч здоровому глузду й протесту більшості депутатів, готується до розподілу коштів платників податків.

І це тільки один приклад тих дій Сапожко, які спричинили політичну кризу в Броварському міській раді та опір "клану мера".

Нещодавно депутат Броварської ради Аліна Дяченко запропонувала обрати нового мера міста, а разом з ним і всю команду, позбувшись таким чином від "узурпаторства Сапожко".

На переконання Дяченко, останні півроку під керівництвом Сапожко були руйнівними для Броварів, однак у міста ще є шанс все виправити.

Варто відзначити, що депутати Броварської міської ради та громадськість, активно приєдналася до дискусії, підтримала ініціативу про перевибори. Більш того, жоден з учасників обговорення не висловився на підтримку мера Сапожко, що говорить про те, що очевидно вибори міського голови вже не за горами.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.