вівторок, 21 червня 2016 р.

Вчора лише за день сталися три трагедії на водоймах у Яготинському, Переяслав-Хмельницькому районах та в Броварах

Протягом одного дня, 20 червня, на водоймах лівобережної Київщини загинули 3 особи, інформує "Згурівська Правда" із посиланням на ДСНС.

"Трагедія сталася у Яготинському, Переяслав-Хмельницькому районах та у місті Бровари. Серед загиблих є і дитина 2002 року народження", - йдеться у повідомленні ДСНС.

Так, у Броварах втопився 14-річний хлопчик. Це сталося на центральному міському озері, де відпочиває усе місто. Рідні кажуть: Владислава вдарило струмом від земснаряда, який працює на водоймі, і тому виплисти йому не вдалося.

Рятувальники наголошують, щодо дитячих жертв, то їх спричиняє батьківський недогляд.

"Досить лише на хвилину втратити пильність – і рятувати малюка пізно. Найбільш небезпечний ворог відпочиваючих - алкоголь, бо під його дією людина втрачає самоконтроль, -- наголошують у повідомленні. - Ще одна з причин загибелі людей на воді – відпочинок в місцях, не призначених для купання. Там, де не обладнані рятувальні пости, на дні водойми можуть на вас "чатувати” небезпечні "сюрпризи".

З початку року на водних об’єктах Київщини загинули 23 особи. Основна причина нещасних випадків – недотримання правил безпечної поведінки на воді та нетверезий стан відпочивальників.

"Згурівська Правда" закликає бути обережними на воді!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.