неділя, 26 червня 2016 р.

Злочинцям, які у Згурівці вчинили розбій та ледь не вбили людину, загрожує до 12 років із конфіскацією майна

Наприкінці січня 2016 року, у темну пору доби, троє осіб за попередньою змовою, маючи прямий умисел проникнули до житла згурівчанина, заподіяли останньому тілесні ушкодження й заволоділи його особистим майном.

Про це повідомляє начальник Згурівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури радник юстиції Роман Шполянський, інформує "Згурівська Правда".

Злочинні дії нападників кваліфіковано як напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу (розбій), вчинений за попередньою змовою групою осіб, поєднаний з проникненням у житло, тобто як кримінальне правопорушення – злочин, передбачений ч. 3 ст. 187 КК України.

За результатами досудового розслідування, прокурором Згурівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт.

За вчинене нападникам загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.