вівторок, 17 травня 2016 р.

Мельничук пояснив, як не зміг відмовити екс-“регіоналу” косити сіно на Обухівщині

Голова Київської облдержадміністрації (КОДА) спростував інформацію про виділення у володіння земельної ділянки екс-“регіоналу”, власнику корпорації “УкрАВТО” Таріелу Васадзе. Також за його словами, питання передачі цієї землі в оренду Васадзе сьогодні перебуває на стадії вирішення, передає "Згурівська Правда" із посиланням на "КиевВласть".

У своєму коментарі KV губернатор Київщини Максим Мельничук зазначив, що Таріел Васадзе не претендує на право володіння ділянкою в Козині (Обухівський район), який він виявив бажання обробляти.

"Ця ділянка прилягає до місця проживання Таріела Васадзе. Він є першим претендентом на обробку ділянки, але ця земля не може перейти в його власність. На його заяву про розробку проекту землеустрою я не можу дати відмову відповідно до законодавства", – розповів губернатор Київської області.

За його словами, звернутися до органів виконавчої влади та попросити дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду може хто завгодно, і йому не мають права відмовити.

Як відомо, минулого тижня в ЗМІ з’явилася інформація про те, що губернатор Київщини Максим Мельничук “подарував” 2 гектара землі в Обухівському районі колишньому нардепу від Партії регіонів і БЮТ Таріелу Васадзе.

Відповідним чином в медіа трактували розпорядження голови КОДА Максима Мельничука про надання дозволу на розробку проекту землеустрою для відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння Таріелу Васадзе.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.