субота, 21 травня 2016 р.

Голова Згурівської РДА попросив підлеглих краще стежити за суспільно-політичною ситуацією в районі

17 травня  голова Згурівської райдержадміністрації Валерій Мозговий провів робочу нараду із заступником голови адміністрації Юрієм Малафієм та завідувачем сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату адміністрації Олена Мар’янчук.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт Згурівської райдержадміністрації.

Під час наради голова адміністрації зупинився на важливості щоденного моніторингу суспільно-політичної ситуації в районі та заходів, які проводяться структурними підрозділами адміністрації.

Голова адміністрації наголосив на тому, що адміністрація повинна досконало знати чим живе район, село, селище. Мають працювати та постійно оновлюватися комунікації «громада – влада», поглиблюватися співпраця з інститутами громадянського суспільства.

Нагадаємо, що 15 травня районна влада забула вшанувати жертв політичних репресій. Вшанування мільйонів українців, яких знищив комуністичний режим проводиться щороку в третю неділю травня по всій території України. Не дивлячись на те, що День вшанування жертв політичних репресій, як трагічна дата в календарі, встановлена Указом Президента України, вона фактично щороку ігнорується владою у Згурівському районі.

Понад те, у Згурівці таки шанували жертв політичних репресій. Так, покласти квіти та схилити голови у скорботі за мільйонами українців, котрих знищив комуністичний режим, прийшли волонтери, фермери, активісти району, молодь, депутати селищної, районної та обласної рад від ВО "Свобода".

Захід відбувся о 12:00 біля пам'ятника жертвам голодомору та політичних репресій у районному центрі. Після хвилини мовчання та покладання квітів присутні заспівали гімн України.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.