субота, 21 травня 2016 р.

Суд арештував заступника прокурора Київщини на два місяці

Cолом'янський районний суд столиці обрав запобіжний захід заступнику прокурора Київської області Олександра Колесника — арешт на 2 місяці з можливістю внесення застави.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на телеканал новини «24».

Вимогу арештувати Колесника на два місяці висунуло Національне антикорупційне бюро України — на думку НАБУ, цього часу має вистачити, аби опитати всіх свідків.

Водночас суддя передбачив можливість внесення застави за підозрюваного в розмірі 5,5 мільйона гривень.

Колесника звинувачують у сприянні розкрадання 30 тисяч тонн цукру з держзапасу на суму 300 мільйонів гривень. Сам заступник прокурора Київщини свою вину не визнає та планує подати апеляцію.

Як повідомив на своїй сторінці у ФБ екс-заступник генерального прокурора Давид Сакварелідзе, крісло, на якому сидів Колесник, призначалося саме для рекету.Як повідомляла раніше "Згурівська Правда", Олександр Колесник народився у 1983 році. У 2004 році закінчив Луганську академію внутрішніх справ МВС імені 10-річчя Незалежності України, а через рік, у 2005-му, ще й Академію адвокатури України.

В органах прокуратури працює з 2006 року на посадах: слідчого прокуратури м. Брянка Луганської області, слідчого та старшого слідчого прокуратури Лутугінського району Луганської області, помічника прокурора м. Луганська Луганської області, старшого прокурора прокуратури м. Луганська Луганської області, прокурора та старшого прокурора відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Луганської області, старшого прокурора Другого відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням і підтриманням державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ Головного управління нагляду у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України.

Заступник прокурора Київської області з серпня 2015 року. Члени родини – дружина і син.

Згідно з декларацією, загальна сума сукупного доходу у 2015 році – 270 198,74 грн, і це все заробітна плата. Дружина Колесника торік заробила 108 282 грн., з яких 90 670 грн – це зарплата, 97 грн – дохід від викладацької, творчої та наукової діяльності, 17 342 грн – матеріальна допомога і ще 173 грн – подарунки, виграші і призи.

У заступника прокурора Київщини є лише квартира площею 62 кв м, (якої не було у декларації за 2014 рік, натомість, тоді зазначався гараж площею 18 кв м, якого немає в нинішній декларації – авт.), а у його дружини – квартира площею 80,4 кв м та інше нерухоме майно площею 4,4 кв м., якого також не було в декларації за 2014 рік.

Жодного транспортного засобу у родини Колесників немає. Так само немає вкладів на банківських рахунках (у 2014 році у дружини прокурора на рахунку було 185 000 грн.).

На утримання майна родина Колесників у 2015 році не витрачалась.

Люстрацію пройшов, після перевірки відповідно до Закону «Про очищення влади» до Колесника немає претензій. Декларацію Колесника за 2014 рік можна прочитати ТУТ .

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.