вівторок, 10 травня 2016 р.

У Переяслав-Хмельницькому сильно побили заступницю міністра з сім’єю

У Переяславі-Хмельницькому, що на Київщині на парковці побили заступницю міністра економіки Юлію Клименко, а також її чоловіка і старшого сина.

Про це вона сама розповіла у своєму Facebook, інформує "Згурівська Правда".

Скандальний інцидент трапився 6 травня, на парковці одного з готелів Переяслава-Хмельницького.

За словами Клименко, вони заїхали на парковку готелю "Артак", щоб розвернутися. Тоді ж приїхав чоловік, який пізніше представився власником готелю. Він вирішив, що сім’я заступника міністра заважає йому припаркуватись, вийшов з машини і почав бити її 18-річного сина.

"Коли з машини зміг вийти син, вибіг мій чоловік, а потім і я, щоб зрозуміти що сталося і заспокоїти "джентельмена", до нас підбіг ще й пасажир і активно підключився до нашого побиття", — заявила Клименко.

Наразі у жінки права рука з гематомами, розірваний одяг, у чоловіка — розбитий ніс та численні забої. Дуже дісталось синові: через те, що його били головою об бордюр, у хлопця шишки і гематоми на голові, а також забій плеча, численні синці, подряпини і садна. Молодші діти отримали психологічну травму, адже бачили усе це побиття.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.