понеділок, 2 травня 2016 р.

Обласна рада ухвалила цільову програму «Турбота» на 2016 рік

Депутати Київської обласної ради ухвалили проект обласної цільової програми «Турбота» на 2016 рік, яка передбачає фінансування громадських організацій, надання соціальної допомоги та підтримки ветеранів війни та праці, учасників бойових дій, інвалідів, одиноких непрацездатних і малозабезпечених громадян. Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Київської обласної ради.

Загалом обсяг фінансування Програми на цей рік склав понад 2 мільйони гривень, з яких мільйон сто сорок вісім тисяч гривень  - це адресна матеріальна допомога.

«Досі існувала хибна думка, нібито обласна рада блокувала ухвалення програми «Турбота». Зазначу, коли до нашої комісії надійшов перший проект програми від Департаменту соціального захисту облдержадміністрації і ми почали розбиратися із принципом фінансування громадських організацій, у нас виникло чимало запитань. Переважна більшість коштів, закладених у програму,  спрямовувалася на виплату зарплати працівників ГО, оплату оренди приміщень та комунальних послуг. І лише невелика частина коштів лишалася на реальну допомогу нужденним. Разом з тим ця програма не передбачала моніторингу критеріїв відбору таких осіб. Тож ми ухвалили рішення відправити «Турботу» на доопрацювання. Попросили оптимізувати витрати, передбачити більше коштів саме на адресну допомогу», - зазначила голова Постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів Наталія Бігарі.

Водночас вона наголосила на щоквартальному звіті облдержадміністрації перед депутатським корпусом облради  про виконання даної програми.

«Ми повинні розуміти, куди витрачаються кошти, кому саме надається матеріальна допомога, хто її потребує», - додала Наталія Бігарі.

У свою чергу голова Київської обласної ради Ганна Старикова наголосила на важливості ухвалення даної програми. Адже, за її словами, на сьогоднішній день соціально незахищені верстви населення потребують особливої уваги і підтримки.

«Програма «Турбота» передбачає підтримку громадських ветеранських організацій. А це – і воїни-афганці, і люди з обмеженими фізичними можливостями, і ветерани війни та праці. Держава й так заборгувала перед цими людьми. І їм сьогодні, як ніколи, потрібні підтримка та допомога, бо багато з них опинилися просто на межі виживання, - наголосила голова облради Ганна Старикова.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.