вівторок, 26 квітня 2016 р.

Свободівці Київщини зірвали сепаратистський шабаш у Баришівці

24 квітня у Баришівці відбулося вшанування героїв Холодного Яру, в якому взяли участь районні та міські організації ВО «Свобода» в Київській області. Холодноярівців вшанували більше 50 баришівчан та гостей міста. Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Київської обласної організації ВО "Свобода".

Захід відкрив відкрив депутат Київської обласної ради Євген Чубук. Перед присутніми виступили депутат Баришівської райради Сергій Калішук, депутати Броварської міськради Олег Шевчук та Сергій Бойко, депутат Яготинської міськради Ігор Смаглій, депутат Бориспільської міської ради Ігор Петренко та інші активісти ВО «Свобода», воїни добровольчих батальйонів.

Євген Чубук поділився враженнями від 21-річниці вшанування Холодного Яру на Черкащині та відкриття у Черкасах монументу захисникам України всіх епох. Депутат облради продекламував вірш Тараса Шевченка «Холодний Яр» зазначивши, що він актуальний як ніколи.

«Сьогодні Україну плюндрує той самий кат, що і 300 років тому – Імперія зла – Росія. Сьогодні цей наш одвічний ворог намагається напряму та за допомогою свої агентів повернути контроль за Україною, і не лише на Донбасі. Понад те, у нього горітиме земля під ногами, якщо він сунеться сюди, на Київщину», - наголосив націоналіст зі Згурівського району.

Лідер Баришівської районної організації ВО «Свобода» Сергій Калішук зазначив, що сьогодні, коли очевидно, що Майдан зраджено, люстрацію провалено, а грабування держави продовжується, подвиг героїв Холодного Яру надихає на продовження боротьби за волю України.

Годиною пізніше свободівці продовжили свою акцію на місті сумнівного
зібрання в ДК"Мрія". До акції ще приєднались більше 20 депутатів
Баришівської селищної ради.

Тут проводила свої збори  громадська організація, яка намагається
своїми діями перебрати на себе функції обраних рад всіх рівнів в
Баришівському районі.

Куратором  створення «ради громад» в Баришівці є харків’янин, колишній працівник СБУ Анатолій Пилипко. Ця особа, за підтримки деяких представників колишньої «регіональної» влади та чиновників-корупціонерів, проводить широку агітацію серед жителів селища щодо створення дорадчого органу, який зможе блокувати роботу органів місцевого самоврядування та, по суті, запровадити двовладдя.

Через так звану «раду громад» вони намагаються запровадити двовладдя у селищі, впливати на громадську думку, створювати все нові та нові корупційні схеми, а також просувати "ідеї рускава міра".

Передбачається, що після апробації такого гібридного перевороту у Баришівці, дана модель буде застосована у кожному населеному пункті України.

Свободівці Київщини не дали дурити людей і розкрили перед зібранням суть та мету цієї організації.

Депутат Баришівської райради Сергій Калішук зазначив, що це спроба підмінити легітимно обрані ради і внесення розколу в суспільство.

Депутат Київської обласної ради Євген Чубук зазначив, що це є прояв новітнього сепаратизму, спроба без зброї та війська розхитати ситуацію в країні та захопити легітимно обрані місцеві ради. Наразі депутат облради готує запит до СБУ та прокуратури області з цього питання.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.