четвер, 21 квітня 2016 р.

Прокурор Київської області вчергове проігнорував депутатів облради

Вчора під час пленарного засідання позачергової третьої сесії Київської обласної ради депутати мали заслухати інформацію від прокурора області Євгена Бондаренка щодо резонансних подій, що сталися минулого тижня. А це і проведення обшуку в кабінеті голови облради, і резонансне затримання міського голови Вишгорода Олексія Момота, і ситуація, що склалася в регіоні з незаконними вирубками лісу та видобутком піску.

Безперечно, відповіді на ці запитання цікавлять не лише депутатський корпус, а й громаду Київщини. Однак прокурор області вкотре проігнорував запрошення депутатського корпусу. А замість себе уповноважив доповісти заступника Ярослава Бендика. Утім його відповіді не задовольнили депутатів обласної ради.

Розглянувши лише перше питання порядку денного про заслуховування інформації Прокуратури Київської області щодо проведення обшуку в кабінеті голови Київської обласної ради та  не почувши конкретних відповідей на численні запитання, депутати проголосували за перерву в пленарному засіданні.

«Депутатський корпус облради розцінює сьогоднішню відсутність в залі прокурора області як неповагу. Незважаючи на запрошення депутатів, протягом півроку діяльності  обласної ради  сьомого скликання він ігнорує сесійні засідання», - говорить голова обласної ради Ганна Старикова.  «Особливо вражає відсутність прокурора, коли рада розглядає  такі важливі питання, як  незаконна вирубка лісів та нелегальне видобування піску.  Тож ми хочемо побачити та почути  його, а не заступника.  Якщо прокурор не прийде на наступне засідання, ми будемо проводити сесію під стінами обласної прокуратури».

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.