четвер, 14 квітня 2016 р.

Порошенко звільнив трьох голів РДА на Київщині

Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження про звільнення трьох голів райдержадміністрацій Київщини - Сквирської, Володарської і Переяслав-Хмельницької.

Про це "Згурівській Правді" стало відомо з відповідних розпоряджень Президента.

Так, згідно з розпорядженням №77 / 2016 рп, 8 квітня цього року звільнений голова Володарської РДА Віктор Остапчук.

На посаду голови райдержадміністрації Остапчук був призначений трохи більше року тому - 12 березня 2015 р.

Віктора Остапчука в столичному регіоні пов'язують з народним депутатом від БПП Віталієм Гудзенко, колишнім заступником екс-губернатора Київщини Анатолія Присяжнюка. Остапчук раніше перебував у лавах партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна", а зараз обраний депутатом Володарського райради від БПП.

У Володарці на нього зареєстровано ТОВ "Володарське будівельно-монтажне управління".

Згідно з розпорядженням Порошенка №78 / 2016 рп, також звільнений голова Переяслав-Хмельницької РДА Григорій Дубина. На посаду він був призначений в жовтні 2014 року. До того, як очолив РДА, керував фермерським господарством "Дубина".

Голова Сквирської РДА Руслан Лінда звільнений із займаної посади розпорядженням Президента №79 / 2016 рп. На керівну посаду був призначений в жовтні 2014 року, до березня 2015 був виконуючим обов'язки, після - призначений головою.

У Сквирі Лінда був відомий, як підприємець у сфері оптової торгівлі, засновник ПП "Лінда РВ". У 2012 році ця юрособа була ліквідована. Також він є співзасновником ГО "Держава". Організація виникла на грунті "майданівських" подій, займалася, власне, потребами революції, а потім - АТО і військових.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.