четвер, 7 квітня 2016 р.

Львів'янина, який скористався послугами BlaBlaCar, посилено шукають на Київщині

У нічний час доби оперативники Національної поліції не припиняють заходи з розшуку зниклого львів’янина, який скористався послугами BlaBlaCar. Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням коментар речника ГУ Нацполіції України у Київській області Микола Жукович для УНН.

“Створені слідчо-оперативні групи зі складу київської та львівської поліції, які активно займаються пошуками. Кожній групі розписані конкретні завдання, які вони відпрацьовують. Потім доповідають керівникам. Інформацію перевіряють. Ніхто не відпочиває. Розшук триває цілодово і не припиняється ні на хвилину. Тобто, якщо у нічний час нічого не видно, то оперативники працюють”, — повідомив М.Жукович.

Як повідомляли, працівники поліції Київської області перевіряють обставини зникнення хлопця 1991 року, який автомобілем вирушив зі Львова до Києва. Оперативні служби Львівщини працюють спільно з оперативниками Київської області. Проводяться всі необхідні заходи аби встановити місце перебування юнака. До пошуків зниклого львів’янина, який скористався сервісом BlaBlaCar, залучено СБУ та понад 30 працівників поліції.

Додамо, що в поліції повідомили, зниклого львів’янина було оголошено у всеукраїнський розшук.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.