пʼятниця, 18 березня 2016 р.

Бунт у Яготині: поліція не заважатиме заселенню АТОшників у пункт для біженців, але готова "швидко навести порядок"

Жителі Яготина в Київській області виступають проти заселення "сирійських біженців" у пункт тимчасового розміщення біженців, що знаходиться в місті. Місцеві планують 18 березня провести акцію самовільного заселення цієї установи воїнами АТО і їх сім'ями.

В обласному управлінні поліції знають про запланований захід і готові навести порядок у разі порушення громадської безпеки, повідомив Укрінформу прес-секретар ГУ НП в Київській області Микола Жукович.

"Ми знаємо про заплановану на завтра акцію. Ми знаємо, що вони там уже виставили якісь пости, що не хочуть пропускати когось, що хтось їхатиме. Знову-таки, якщо немає порушень громадської безпеки, ми туди не втручаємося", - сказав він, відповідаючи на запитання чи відомо поліції про майбутню акцію в Яготині і яких заходів у зв'язку з цим вживають правоохоронці.

За словами Жуковича, поліція тримає на контролі ситуацію навколо пункту тимчасового розміщення біженців у Яготині. Він повідомив, що від управління превентивної безпеки в місто вже відряджені люди, які контролюють ситуацію на місці.

В той же час, прес-секретар підкреслив, що в разі масового невдоволення, порушення громадського порядку, правоохоронці готові відрядити в місто спеціальні підрозділи для швидкого наведення громадського порядку.

Нагадаємо, що на в'їзді в місто Яготин Київської області місцеві жителі облаштували блокпост, щоб не допустити розміщення мігрантів у тимчасовому пункті прийому біженців.

Так, в Яготині часто проходять акції протесту і народні віче проти відкриття пункту тимчасового розміщення біженців. Місцеві жителі переконані, що в пункт хочуть заселити сирійських біженців.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.