пʼятниця, 18 березня 2016 р.

Губернатора Київщини просять розірвати співпрацю з регіонами РФ (ДОКУМЕНТ)

Київська обласна рада VII скликання  звернулася до Київської обласної державної адміністрації з приводу негайного розірвання двосторонніх угод про співробітництво з регіонами, розташованими на території Російської Федерації.

Текст відповідного рішення розміщено на офіційному сайті Київської обласної ради (КОР), передає "Згурівська Правда".

Станом на лютий 2016 року діє близько 12 угод про співробітництво між Київською обласною державною адміністрацією та регіонами, розташованими на території Російської Федерації. Ті угоди були укладені упродовж 1995-2013 років.

«Збройне вторгнення окремих військових підрозділів Російської Федерації в український Донбас, окупація значної території Донецької та Луганської областей України, підтримка екстремістських та терористичних організацій на території східних областей України свідчать про порушення зі сторони Російської Федерації засад добросусідства. Це порушує дружні відносини між Російською Федерацією та Україною…

Згідно із частиною першою статті 60 Віденської конвенції про право міжнародних договорів 1969 року, істотне порушення двостороннього договору одним із його учасників дає право другому учасникові посилатись на це порушення як на підставу для припинення договору або зупинення його дії в цілому або в частині», – йдеться у тексті звернення.

Враховуючи юридичні можливості, депутат КОР вимагає негайно розірвати двосторонні угоди про співробітництво з регіонами розташованими на території РФ.Зазначимо, що у лютому Київська міська рада визнала недійсним побратимство української столиці із шістьма містами та регіонами РФ.

Зокрема, депутати Київської міської ради вирішили, що Москва, Волгоград, Санкт-Петербург, Улан-Уде, Республіка Комі та Махачкала більше не можуть бути містами та регіонами-побратимами Києва, і доручили виконавчому органу Київради (КМДА) вжити організаційно-правових заходів щодо припинення дії двосторонніх договорів, угод, меморандумів, протоколів та інших документів, що були підписані з відповідними містами та регіонами РФ.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.