понеділок, 29 лютого 2016 р.

На районних депутатів складено протоколи про адмінпорушення, пов'язані з корупцією

За несвоєчасне подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік трьома депутатами місцевих рад Фастівською місцевою прокуратурою та Бородянським відділом Фастівської місцевої прокуратури складено відносно них протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

Установлено, що два депутати Жовтневої сільської ради Бородянського району та депутат Кожанської селищної ради Фастівського району у встановлений законом строк не подали декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік до місцевої ради та за основним місцем роботи.

Відтак, депутати вчинили адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, які полягають в порушенні вимог фінансового контролю. За це передбачена відповідальність за ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Вищевказані протоколи скеровані до Фастівського міськрайонного та Бородянського районного судів Київської області для розгляду та прийняття рішення.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.