пʼятниця, 12 лютого 2016 р.

Облрада ініціює проведення перевірки діяльності автозаправних пунктів на території Київщини

Київська обласна рада ініціює створення тимчасової комісії з перевірки діяльності автозаправних пунктів на території області. Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Київської обласної ради.

Депутати Київської обласної ради, заслухавши депутатський запит голови постійної комісії з питань екології, водних ресурсів, природокористування, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій Максима Запаскіна (фракція ВО "Свобода"), ухвалили рішення доручити обласній державній адміністрації розробити та впровадити план заходів щодо недопущення функціонування в регіоні нелегальних автозаправок, а також створити тимчасову комісію за участі депутатів облради з перевірки  діяльності АГЗП щодо дотримання норм і вимог чинного законодавства.

«На жаль, ми вже маємо сумні  випадки, коли нехтування та недотримання вимог нормативних актів з пожежної безпеки та охорони праці при проектуванні, будівництві та експлуатації автозаправок забрало життя людей, завдало непоправних втрат екології цілих районів. Тому впорядкування діяльності АГЗП  - надзвичайно важливе питання, яке  вимагає негайного реагування», -  наголосив Максим  Запаскін.  

Як з’ясувалося, сьогодні на території області працює близько 200 нелегальних автозаправок. Окрім техногенної та екологічної небезпеки, яку становлять такі станції,  більшість з цих  об’єктів  торгує  або взагалі без касових апаратів, або з фіктивним наданням  чека. Враховуючи те, що сьогодні надходження від акцизного податку спрямовуються до місцевих бюджетів,  громади не доотримують до своїх кошторисів понад 30 мільйонів гривень щомісячно.

«Також ще належить оцінити надходження до бюджету від оренди самовільно захопленої землі, нелегальних врізок в електромережу та інших дій, несумісних з чинним законодавством», - підкреслив свободівець. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.