четвер, 4 лютого 2016 р.

На Київщині працівники поліції викрили факт закупівлі військовими товарів за завищеними цінами

Працівниками Управління захисту економіки (УЗЕ) Національної поліції України в Київській області викрили факт злочинної діяльності посадовців військової частини Державної прикордонної служби України. Військові закупили формений одяг та майно за завищеними цінами на суму понад 5,7 мільйонів гривень.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на Департамент захисту економіки Національної поліції України.

За зібраними матеріалами УЗЕ, слідчим відділом Військової прокуратури Київського гарнізону Центрального регіону України відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Так встановлено, що посадовці військової частини Державної прикордонної служби України провели конкурсні торги із закупівлі військового майна з грубими порушеннями. Переможцем було визнано приватного підприємця, цінові пропозиції якого були економічно необґрунтованими та завищеними в багато разів у порівнянні з іншими учасниками торгів.

Відповідно укладеного договору, посадовці за бюджетні кошти закупили у підприємця спорядження та формений одяг за значно завищеними цінами на суму понад 5,7 мільйонів гривень.

На даний час остаточна сума  збитків встановлюється.

За дане кримінальне правопорушення передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3-х до 6-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, зі штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.