неділя, 7 лютого 2016 р.

Податківці на Київщині виявили підприємство, яке виробляло контрафактний бензин

Державна фіскальна служба виявила в Київській області підприємство, яке змішувало товарний бензин з різними хімічними домішками і газовим бензином для зниження його вартості

Надалі отриманий "продукт" продавався через мережу автозаправних станцій в Києві, передає "Згурівська Правда" з посиланням на прес-службу ДФС у Києві.

В результаті обшуку на території нафтосховища було виявлено та вилучено 75.3 тис. літрів бензину марки А-92, 120 тис. літрів газового конденсату, а також 25.7 тис. літрів компонентів моторного палива загальною вартістю 3.8 млн. грн. Всього з незаконного обігу вилучено понад 221 тонну нафтопродуктів загальною вартістю 3.8 млн грн.

"Це вже друга партія контрафактного палива, яка вилучена з обігу столичної фіскальною службою з початку року", - уточнили в прес-службі.

Місцезнаходження нафтобази, а також найменування мережі АЗС, яка реалізовувала контрафактне паливо, у фіскальній службі не розголошують.

Нагадаємо, що раніше прем'єр - міністр України Арсеній Яценюк наказав Держспожив службі перевірити всі основні АЗС на якість бензину.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.