четвер, 4 лютого 2016 р.

У Згурівській РДА обговорили ситуацію щодо захворюваності на грип та ГРВІ в районі

2 лютого під головуванням голови Згурівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, голови РДА Валерія Мозгового відбулось засідання постійної комісії з питань ТЕБ та НС.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт Згурівської РДА.

На засіданні комісії розглянуто питання:

1. Про ситуацію пов’язану із захворюванням людей на грип та ГРВІ в цілому по району та безпосередньо в учбових закладах.
2. Про стан роботи щодо попередження пожеж та загибелі людей на них.
3. Про хід виконання заходів з підготовки до пропуску весняної повені, льодоходу і дощових паводків у 2016 році
4. Про затвердження «Комплексного Плану заходів щодо вжиття вичерпних заходів спрямованих на протидію пожеж у населених пунктах, лісових масивах, торфовищах, сільгоспугідь та природних екосистемах на території Згурівського району в 2016 році»
5. Про затвердження «Плану заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру при проходженні повені, льодоходу і дощових паводків на території Згурівського району в 2016 році».

Про те, які були прийняті рішення, не повідомляється.

Нагадаємо, що 1 лютого в Київській області ввели надзвичайну ситуацію через високий рівень захворюваності. Раніше, 26 січня в Україні офіційно оголосили епідемію грипу.

Відомо, що наприкінці минулого тижня перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе доручив районним адміністраціям закривати дитячі садки та школи на карантин, не чекаючи перевищення епідеміологічного порогу захворюваності серед учнів.

Київська обласна державна адміністрація й раніше рекомендувала місцевим органам влади закрити на карантин міські та сільські школи через збільшення випадків захворюваності на грип. Понад те, у Згурівському районі на карантин не було закрито жодного шкільного закладу.

Так, за інформацією відділу освіти Згурівської РДА, станом на 20 січня, у Згурівському районі із 1637 учнів на уроках були відсутні 300 дітей, що становить 18% школярів. Чиновники також вказують, що всі вчителі району знаходяться на робочих місцях.

"Випадків захворювання на грип немає. Згідно рекомендацій Баришівської СЕС призупинення навчального процесу проводиться у разі відсутності по хворобі 30% учнів", - йдеться у повідомленні відділу освіти.

Як повідомлялося раніше, із 19 січня в усіх школах міста Переяслава-Хмельницького та району тимчасово припинено навчальний процес. Оголошення додаткових канікул – профілактичні заходи, аби не допустити поширення застудних захворювань в дитячих колективах.

Нагадаємо, що у місті Бровари госпіталізували 25 дітей, хворих на грип: місто атакують вірусні інфекції, які схожі на “свинячий грип”, сумнозвісний вірус H1N1.

Станом на 1 лютого, в Україні з початку епідемічного сезону зареєстровано 171 смерть від грипу. Крім того, відомо, що сьогодні Міноборони повідомило про три летальні випадки від пневмонії серед військових.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.