середа, 24 лютого 2016 р.

Гримаси “децентралізації”: Обухівщина протестує проти закриття лікарень

Мешканці Германівки (Обухівський район Київської області) розпочали низку протестів проти закриття в селищі стаціонарного відділення лікарні.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сторінку сільської ради у мережі Facebook.

"Вчора жителі нашого села провели акцію протесту проти закриття стаціонарного відділення нашої лікарні та проти нападів на СВК “Германівський”. О 10.30 більше п’ятидесяти чоловік приїхали до приміщення райдержадміністрації. Хотіли послухати керівника райдержадміністрації з цього приводу. Як на те, Анатолія Павловича викликали до обладміністрації. Нікого з заступників та керівника апарату теж не було на місці", – йдеться у повідомленні.

Натомість, за їх словами,  з активістами зустрівся голова райради.

"З нами спілкувався голова районної ради Шушаков Костянтин Олександрович. Він запросив на зустріч представників прокуратури, Обухівської ЦРЛ, депутатів. Головний лікар повідомив, що ніхто не закриває лікарню. Просто цілодобовий пост там не потрібен. А є таке поняття як стаціонар на дому. Медсестри повинні ходити по селу і робити уколи та ставити крапельниці людям, які потребують цього за призначенням лікаря. Запитала, чи давно він ходив по сільських дорогах вночі і чи добре уявляє собі масштаби нашого села", – відзначили представники сільради.

Голова районної ради пообіцяв, що буде зроблено все можливе для збереження стаціонару в Германівці.

"Після того германівці перекрили трасу Київ – Знам’янка біля “Верби”. До нас приєдналися жителі Семенівки, Кулів та Перегонівки. Плакати в руках людей добре говорили про причини, які привели людей на трасу. Поліція та СБУ приїхали дуже швидко. Пана Косенка А. П. ми так і не побачили. Телебачення, яке приїхало на наше прохання, відзняло матеріал, але журналістка з 24 каналу вже ввечері повідомила, що репортаж не будуть давати в ефір, бо ще ж не підписано наказ про закриття. Дивно, бо коли буде підписано наказ, ми вже точно нічого не зможемо вдіяти. Канал IСTV, який теж проводив зйомку запевнив, що репортаж покажуть у підсумках тижня. Чекаємо", – додали вони.

Насамкінець активісти повідомили, що Українка (місто-супутник Обухова, прим. ред). готова приєднатися до акцій протесту, бо в них не просто хочуть скоротити ліжкомісця, а стоїть питання про закриття дитячого відділення.

"Треба закрити всі школи, садки, лікарні і тому подібні муніципальні заклади. Зекономити енну суму (правда, кому?), отримати під то ше пару траншів МВФ. Чесно, я не розумію перспектив так званої “децентралізації”. Прямо зараз і тут. Можливо, я помиляюся і пізніше розчехлюся. Лікарня в Германівці – це не що інше як банальна зачистка поля, підготовка до формування "громад", - йдеться у заяві активіста на сайті "Хроніки міста Обухів".

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.