вівторок, 23 лютого 2016 р.

У Турівському НВК відзначили День рідної мови (ФОТО)

Чарівні звуки, рідне слово – моя сердечна
українська мова

21 лютого — свято унікальне. Винятковість його в тому, що воно є і спільним, і водночас вузько родинним для людей, яких об'єднала спільна історична доля в єдиний моноліт— народ. Це свято — День рідної мови.

Кожен народ гордий із того, що він має свою державу, свою мову, волю і життя у своїй країні. Кожен народ – патріот своєї країни, він любить її, поважає її закони і бореться за її незалежність і волю, якщо того немає.

У Турівському НВК уже стало доброю традицією відзначення Міжнародного дня рідної мови. Учні 4,5 та 9 класів разом зі своїми наставниками Опарко Н. П. та Молодченко Л. А. вкотре переконали присутніх на святкуванні, що рідна мова – це скарбниця народної мудрості, криниця живої води, невичерпне джерело добра, нескінченна річка слів, струмок надії.

Українська мова – це мова віршів, пісень, казок, прислів’їв, приказок, скоромовок, легенд нашого краю. Це наше багатство. Слово – це найтонший різець, здатний доторкнутися до найніжнішої рисочки людського характеру. Уміти користуватися ним – велике мистецтво. Словом можна створити красу душі, а можна й спотворити її. Тож оволодіваймо цим різцем так, щоб з-під наших рук виходила тільки краса!

Олександр Тарадій, учень 8 класу Турівського НВК












Присилайте інформацію та фото про події у Ваших навчальних закладах на електронну адресу: z-pravda@ukr.net

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.