вівторок, 23 лютого 2016 р.

Секретарем Броварської міськради обрали свободівця Олексія Здоровця (ДОКУМЕНТ)

Депутати Броварської міської ради обрали собі секретаря. Ним став представник ВО "Свобода" Олексій Здоровець, за якого в повному складі проголосували фракції УКРОП, РПЛ, "Єдність", ВО "Свобода" та міський голова Ігор Сапожко.

Про це "Згурівській Правді" стало відомо за результатами вчорашнього позачергового засідання 8-ї сесії Броварської міської ради.

За його кандидатуру під час голосування на засіданні сесії віддали голоси 23 представники депутатського корпусу. 7 депутатів проголосували проти, 3 бюлетенів комісія визнала недійсними, інші прийняли рішення утриматися від голосування.

До цього було вже три кандидатури, які не були підтримані більшістю депутатського корпусу: Петро Бабич від "УКРОПу", Вадим Мутило від "Батьківщини" і Максим Семенов від "Самопомочі". Кандидатуру Олексія Здоровця на посаду секретаря запропонували депутати, згідно Закону України "Про місцеве самоврядування" за підписами більшої частини депкорпусу.

За даними місцевого видання "Трибуна - Бровари", кандидатуру Здоровця на керівну посаду в колегіальному органі підтримав мер Броварів Ігор Сапожко, фракції Радикальної партії Ляшко, УКРОП, "Єдність", ВО "Батьківщина" і його соратники з ВО "Свобода" , а також один позафракційний депутат . Не голосували за нього в повному складі фракції трьох партій - "Демократичний Альянс" , "Солідарність" і "Об'єднання "Самопоміч", проте, серед них знайшлося 3 депутата, які віддали свої голоси Здоровця.

За інформацією прес-служби Київської обласної організації ВО "Свобода", Олексій Здоровець став вже 30 свободівцем-секретарем у місцевих радах, обраний в Україні після виборів 25 жовтня 2015 року.

Крім того, вчора депутати Броварської міської ради затвердили кандидатури заступників міського голови. За результатами голосування, працювати на посаді заступника Сапожко продовжує Григорій Голубовський. Також депутати затвердили на посаді представника від ВО "Батьківщина" Олександра Рєзніка, не затвердили - колишнього заступника Сапожко - Ларису Виноградову і керуючого справами Костянтина Кузнєцова.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.