вівторок, 16 лютого 2016 р.

Сьогодні вночі планується захоплення фабрики туалетного паперу в Рокитному

Сьогодні вночі готується силове захоплення фабрики туалетного паперу, розташовану в с. Рокитне Рокитнянського р-ну Київської області, що належить ТОВ «Східенерготрейдінг».

Про це повідомляє ресурс "Публичные люди" із посиланням на конфеденційні джерела, передає "Згурівська Правда".

За інформацією, колишнє приміщення вирішив повернути такими брутальними методами його колишній власник за допомогою представника влади.

В жовтні 2014 року ТОВ «Східенерготрейдінг» взяло в оренду з правом викупу у ПАТ «Енергобанк» закинуті приміщення колишньої фабрики виробництва туалетного паперу . Вкладено декілька мільйонів гривень, запущено виробництво, створені робочі місця, у тому числі і для вимушених переселенців окупованої частини Сходу України.

11 червня 2015 року ПАТ «Енергобанк» визнано неплатоспроможним, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб призначено уповноваженого на ліквідацію банку Брайка Станіслава Анатолійовича.

16 лютого 2016 року до входу фабрики під’їхали на автобусі невідомі особи спортивної зовнішності та намагалися потрапити на територію, але були зупинені працівниками підприємства, які зайняли оборону власного виробництва. Робітники фабрики також викликали поліцію Рокитнянського району, яка, прибувши на місце події, не виявила ознак порушення громадського порядку.

Як повідомляє джерело, з м. Києва в напрямку фабрики виїхали декілька автобусів осіб спортивної зовнішності, які представляючись співробітниками охоронної фірми ТОВ «Агенція Груп-1», у проміжок між 03:00 – 05:00 год. 17.02.2016 року із застосуванням грубої фізичної сили та вогнепальної зброї здійснять спробу силового захоплення підприємства.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.