четвер, 25 лютого 2016 р.

На Київщині звільнили посадовця-корупціонера (ВІДЕО)

Після серії журналістських розслідувань свою посаду втратив чиновник Головного територіального управління юстиції Києва Олег Майстров.

Про це журналістам "СтопКору" повідомила директор департаменту з питань люстрації Мін'юсту Тетяна Козаченко.

Олег Майстров протягом 2011-2015 років обіймав посаду начальника управління Держкомзему у Бориспільському районі, а восени 2015-го, не пройшовши комісію з реорганізації, був переведений в архівний відділ Головного територіального управління юстиції у м. Києві.

"Наприкінці 2015-го нам вдалося зібрати низку корупційних фактів про Майстрова та передати їх особисто міністру юстиції Павлу Петренку. Після того справу під свій контроль взяла директор департаменту з питань люстрації Мін’юсту Тетяна Козаченко, яка ініціювала службову перевірку стосовно чиновника. Однак напередодні візиту «люстраторів» Олег Валерійович раптом написав заяву про звільнення за власним бажанням", - коментує ситуацію автор сюжетів журналіст Олександр Мамай.

Нагадаємо, перебуваючи на посаді начальника управління Держкомзему в Бориспільському районі, Майстров О.В. роздерибанив понад 8 га земель водного фонду зі стратегічними гідрооб’єктами.

Також журналісти викрили корупційну схему, коли Олег Майстров через підставних осіб оформив на свого батька 88 га землі.

"Факти корупції та дерибану землі юристи «СтопКору» передали до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, яка «спустила» справу до Бориспільського відділу поліції, де і зареєстрували кримінальне провадження. Однак за останні кілька місяців справа так і не зрушила з місця", - підсумував Олександ Мамай.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.