понеділок, 29 лютого 2016 р.

Серед мешканців Київщини паніка через сирійських біженців, яких планують селити в Яготині

У сусідньому Яготині міграційна служба поселить більш як 200 біженців із Сирії. Для цього будують гуртожиток.

Мешканці Яготина виступили проти такого сусідства, повідомляє "Згурівська Правда" з посиланням на у сюжет телеканалу "112 Україна".

Забудовник твердить, що гуртожиток будували для чорнобильців. Згодом Міграційна служба перекваліфікувала будівництво. Фінансували роботи з Євросоюзу і держбюджету.

Яготинці переконують, що побоюються асоціальної поведінки, сплеску хвороб та підвищення рівня злочинності у містечку.

"Ці люди принесуть нам багато проблем, а у нас їх у районі й так достатньо", – каже громадський активіст Іван Заморський.

Міський голова Яготина Наталя Дзюба зауважила, що вона розуміє проблеми переселенців із Сирії й співчуває людям. Але варто піклуватися й про своїх мешканців.

Вона наполягає на тому, щоб частину збудованого приміщення віддали сирійцям, а іншу частину – переселенцям з Донбасу.

2 коментарі:

  1. Щодо біженців то зараз багато хто оформлює посвідки https://vidnazhitelstvo.com/posvidka-na-timchasove-mistse-prozhivannya-v-ukrayini/ і живуть то тут то там, тобто можна допомогти людям знайти юриста

    ВідповістиВидалити
  2. А потім почнуть всі робити дозвіл на роботу https://migrationinukraine.com/poryadok-polucheniya-razresheniya-na-rabotu-v-ukraine/ і забирати робочі місця наших людей

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.