неділя, 21 лютого 2016 р.

Чергова поїздка на передову до воїнів Згурівщини

10 лютого 2016 року яготинський волонтер В.Ф. Вознюк в черговий раз поїхав на передову до бійців 14, 53, 72.та 93 ОМБр.

Стало доброю традицією у Володимира Федоровича приносити радість бійцям. Він нову не забув про наших згурівських воїнів Сергія Волочая та Василя Кобялко. Передзвонив забрав адресні посилки. Велике спасибі Володимиру Федоровичу за турботу про наших рідних. Випадково на передовій він зустрівся ще з одним нашим згурівським бійцем Сергієм Астафьєвим (14 ОМБр), який був передислокований в інше місце розташування.

Радості не було меж. Підтримка В.Ф. Вознюка - свідчення небайдужого ставлення до проблем хлопців. Він привіз усе, що потрібно бійцям: від цигарок та продуктів харчування до запчастин.

Велике спасибі від Сергія, Васі та інших воїнів. Допомогли продуктами Згурівський базарком Є. Назаров та директор хлібзаводу ТОВ "Право" О.І.Марчук.

Ми щиро вдячні Вам за турботу. Низький уклін, Володимире Федоровичу, за вашу чуйність доброту та патріотизм. Хай Господь посилає вам благословення за Ваші добрі справи.

З великою повагою і шаною Олена Севідова та Наталя Марищенко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.