четвер, 18 лютого 2016 р.

Новий губернатор Київщини влаштував "пропуск" для голів шести райдержадміністрацій, в тому числі Згурівської та Яготинської (ФОТО)

У середу, 17 лютого,в приміщені облдержадміністрації відбулося заслуховування голів райдержадміністрацій, які звітували про діяльність РДА щодо виконання основних галузевих повноважень за період їх перебування на посаді.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Київської облдержадміністрації.

Комісія під керівництвом голови Київської облдержадміністрації Максима Мельничука та у складі заступників, радників голови, а також очільників структурних підрозділів ОДА, під час колегіального засідання заслухала голів шести районів. Зокрема, звітували голови Згурівської, Яготинської, Броварської, Бориспільської, Баришівської та Переяслав-Хмельницької, райдержадміністрацій.

Нагадаємо, раніше голова Київської ОДА Максим Мельничук повідомив, що впродовж  двох тижнів кожен керівник районної адміністрації повинен на обласному рівні представити район та прозвітувати перед комісією про стан виконання завдань.

Питання, які обговорювалися під час заслуховування стосувалися галузі соціально-економічного розвитку,  бюджету та фінансів, житлово-комунального господарства, побутового обслуговування, транспорту і зв'язку, використання природних ресурсів і охорони довкілля. Окрім того, серед найбільш актуальних піднімалися також проблеми на тематику освіти, охорони здоров'я, соціального забезпечення та соціального захисту населення. Окремо на порядку денному стояло питання про діяльність Центрів з надання адміністративних послуг та забезпечення їх належної роботи (ЦНАПів).

«Для мене як керівника обласної адміністрації, важливо, щоб на районному рівні був відчутний результат виконання роботи. Проведення внутрішнього інспектування допоможе зрозуміти проблеми, перспективи та можливості усіх районів столичного регіону, а також бачення керівників на місцевому рівні у вирішенні нагальних питань забезпечення нормальної життєдіяльності району. За результатами заслуховування комісією буде прийняте колективне рішення щодо компетентності та професійного підходу до роботи голів райдержадміністрацій», -  повідомив Максим Мельничук.

Нагадаємо, що Згурівську РДА з квітня 2015 року очолює Валерій Мозговий. Так, 21 квітня минулого року Призидент України Петро Порошенко розпорядженням № 441/2015-рп призначив Валерія Мозгового на посаду голови Згурівської райдержадміністрації Київської області. Він у свою чергу змінив на посаді Степана Кузьмича, який очолював Згурівську райдержадміністрацію після Революції Гідності.

Яготинську РДА з липня 2015 року очолює згурівчанин Олександр Дерунець. Так, відповідно до розпорядження №633/2015-рп від 18 липня головою Яготинської райдержадміністрації призначено Олександра Дерунця. Він у свою чергу змінив на посаді тимчасового виконувача обов’язки голови Яготинської райдержадміністрації Андрія Давиденка.Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.