понеділок, 15 лютого 2016 р.

Притулок для котів на Київщині просить про допомогу (ФОТО)

Власниця домашнього притулку Ольга звернулася до журналістів видання "Лівий берег" із проханням підтримати її вихованців, передає "Згурівська Правда".

Господиня приватного притулку для кішок в Київській області, звернулася до журналістів з проханням про допомогу. Ольга підбирає і виходжує хворих тварин - і в цій благородній справі їй потрібна підтримка.

"Завдяки вашим публікаціям ми отримуємо допомогу. Люди завжди відгукуються, допомагають, у нас навіть з'явилося кілька постійних друзів - звичайно, не мільйонерів, але з кожної зарплати вони потроху нам перераховують", - говорить волонтер.

За словами Ольги, після останньої публікації фінансову допомогу їй надавали не тільки українці, а й іноземці. Проте щомісяця на утримання 200 кішок та 14 собак, які живуть у притулку, йде як мінімум 30 тис. грн., тому грошей як і раніше не вистачає.

"У січні, коли були сильні морози, я підібрала на вулицях ще багато тварин, яких повикидали з будинків. Когось, майже закляклого, довелося віддирати від асфальту. Інших знаходила "свіжими ", що не встигли замерзнути. Більше десятка влаштувала до себе, інших розіпхали до знайомих дівчаткам в міні-притулки з обіцянкою допомагати ... і собак у важкому стані збирали, в тому числі, таких, які взагалі між життям і смертю - збираємося виходжувати ", - розповідає Ольга.

На даний момент у волонтерки залишаються значні борги за корм. Крім того, необхідно купувати ліки, лікувати і стерилізувати тварин.

"Велике спасибі тим, хто допомагає. Чим більше людей відгукується, тим більше можливостей допомогти більшій кількості тварин", - зазначила Ольга.

Варто відзначити, що раніше господиня притулку продала квартиру і переїхала в приватний будинок на Київщині. Крім тварин, які живуть у притулку, Ольга також підгодовує і опікується вуличними.

Бажаючі допомогти тваринкам, якими опікується Ольга, можуть перерахувати гроші на утримання притулку домашнього типу на карту ПриватБанку: 4149 4978 4994 1077 (Добренко Ольга), а також зв'язатися з нею за телефонами: 050-2471026, 050-8710408.

Фото: "Лівий берег"

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.