вівторок, 16 лютого 2016 р.

Продовжуються знущання влади над селянами в Київській області

Олександр Оніщенко
Мешканці села Пії Миронівського району Київської області продовжують боротися з небезпечним підприємством ТОВ «Схід Біо Групп», яке вони пов'язують з народним депутатом, екс-регіоналом Олександром Онищенком.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням публікацію активіста Юрія Андреєва на порталі "Цензор.НЕТ".

Підприємство працює більше двох років без дозвільніх документів і виготовляє кормові добавки для тварин - протеін (білок) з пір'я та відходів птиці. Сировина завозитися з Харківської області. Результатом цієї "діяльності" є шкідливі викиди з дуже неприємним трупним запахом, що викликають головні болі, нудоту, блювання у мешканців села та часту втрату свідомості в учнів школи, яка знаходиться на відстані всього 250 метрів від небезпечного підприємства.

Під тиском громади та очільників району було відкрито кримінальне провадження Миронівськім РВ номер 12015110220000379, та здійснювалися перевірки всіма обласними службами. В результаті перевірок було виявило порушення и накладені штрафи на дане підприємство.

В даний час власник бридично оіквідував ТОВ «Схід Біо Групп» і відкриває вже під новою назвою - ФОП Мусієнко, якимось дивом отримавши дозвільні документи.

"Питання до правоохоронних органів та влади, - як захистити права громадян на чисте повітря, якщо керівник "нової" поліції Миронівського району перекладає відповідальність на районну адміністрацію і не може відповісти на запитання активістів про долю кримінального провадження, яке вів слідчий Британ О.І. (на даний час не пройшов атестацію та звільнений) та керівник слідчого відділу Малішенко П.В. (за підсумками атестації не відповідає займаній посаді). І що означає таке "неякісне ведення справи" ? Питання, на які мешканцям селища ніхто не може дати відповідь", - йдеться у повідомленні.

Селяни все ще чекають допомоги від правоохоронних та державних органів і просять не доводити до неправомірних дій.

Контактна особа - місцевий активіст Тимошенко Ольга т. 0678907602.

"До речі, колишній очільник Київської області Володимир Шандра запевняв мешканців села, что ТОВ «Схід Біо Групп» працювати НЕ буде. Так воно і є - але тільки на папері", - додає Юрій Андреєв.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.