понеділок, 1 лютого 2016 р.

Відсьогодні на всій території Київщини функціонуватиме мережа груп швидкого реагування поліції (ФОТО)

Відсьогодні громадський порядок та спокій жителів на вулицях столичного регіону охоронятимуть майже 700 новостворених патрульних правоохоронців. У 11 територіальних відділах обласної поліції розпочали роботу 83 групи швидкого реагування.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на відділ комунікації ГУНП в Київській області.

Групи швидкого реагування призначені для миттєвого реагування на заяви та повідомлення громадян, вжиття невідкладних заходів щодо попередження та профілактики порушень громадського порядку, негайного виїзду до місця події та розкриття злочинів за «гарячими слідами».

Кожна група швидкого реагування працює в цілодобовому режимі. До їх складу входять працівники превентивної діяльності, патрульної служби та колишні співробітники Державтоінспекції. Поліцейські екіпіровані табельною вогнепальною зброєю, службовим автотранспортом, спеціальними засобами захисту та засобами зв'язку.

Створення груп швидкого реагування дає змогу поліпшити керованість сил поліції та зменшує час прибуття на виклик, відтак – забезпечує ефективнішу протидію правопорушенням.

Досвід отриманий у Васильківському та Обухівському районах вже приніс позитивні напрацювання, в наслідок чого збільшилась кількість розкритих злочинів.Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.