субота, 6 лютого 2016 р.

Ірпінські школи запрацюють з 8 лютого

У  ході позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення відновити з 8 лютого навчально-виховний процес у загальноосвітніх закладах міста Ірпеня та селищах Ворзель, Гостомель, Коцюбинське.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Київської обласної ради.

Про стан захворюваності на грип та ГРВІ серед населення міста Ірпеня поінформувала присутніх начальник Ірпінського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідемслужби у Київській області Галина Савчук.

За 5-й тиждень епідемічного сезону з 28 січня по 4 лютого нинішнього року в місті та селищах зареєстровано 1252 випадків захворювання на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, що на 19,8 % (310) менше, ніж за минулий тиждень.

«Госпіталізовано за тиждень 20 осіб, з них 10 дітей до 18 років, – зазначила начальник управління. – Показник захворюваності на грип та ГРВІ (сумарно) серед населення регіону складає 136,3 на 10 тисяч населення, що не перевищує епідемічний поріг».

Фахівцями Ірпінського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Київській області та управління освіти та науки надалі продовжується моніторинг за рівнем захворюваності населення на гострі респіраторні вірусні інфекції та контроль за організацією та проведенням комплексу протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, що 1 лютого в Київській області ввели надзвичайну ситуацію через високий рівень захворюваності. Раніше, 26 січня в Україні офіційно оголосили епідемію грипу.

Київська обласна державна адміністрація раніше рекомендувала місцевим органам влади закривати на карантин міські та сільські школи через збільшення випадків захворюваності на грип. Понад те, у Згурівському районі на карантин не було закрито жодного шкільного закладу.

Так, за інформацією відділу освіти Згурівської РДА, станом на 20 січня, у Згурівському районі із 1637 учнів на уроках були відсутні 300 дітей, що становить 18% школярів. Чиновники також вказують, що всі вчителі району знаходяться на робочих місцях.

"Випадків захворювання на грип немає. Згідно рекомендацій Баришівської СЕС призупинення навчального процесу проводиться у разі відсутності по хворобі 30% учнів", - йдеться у повідомленні відділу освіти.

2 лютого під головуванням голови Згурівської РДА Валерія Мозгового відбулось засідання постійної комісії з питань ТЕБ та НС, на якій чиновники обговорили ситуацію пов’язану із захворюванням людей на грип та ГРВІ в цілому по району та безпосередньо в учбових закладах. Про те, які були прийняті рішення, не повідомляється.

В останньому номері районної газети "Панорама" головний лікар Згурівської ЦРЛ Василь Моцюк запевняє, що загрози досягнення чи перевищення епідеміологічного порогу в районі немає.

Відповідно до офіційної інформації, яку оприлюднила Київська обласна державна адміністрація, в усіх районах навколо Згурівського значно перевищений епідеміологічний поріг (у Яготинському районі - на 101,4%, у Переяслав-Хмельницькому - на 47,8%, в Баришівському - на 182,1%). Понад те, за даними облдержадміністрації, на Згурівщині спостерігається унікальна ситуація - від'ємний показник щодо перевищення епідемпорогу: -0,2%.

Саме на цю інформацію посилаються чиновники не запроваджуючи карантин у навчальних закладах Згурівщини.

У той же час ще наприкінці минулого тижня перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе доручив районним адміністраціям закривати дитячі садки та школи на карантин, не чекаючи перевищення епідеміологічного порогу захворюваності серед учнів.

Як повідомлялося раніше, із 19 січня в усіх школах міста Переяслава-Хмельницького та району тимчасово припинено навчальний процес. Оголошення додаткових канікул – профілактичні заходи, аби не допустити поширення застудних захворювань в дитячих колективах.

Нагадаємо, що у місті Бровари госпіталізували 25 дітей, хворих на грип: місто атакують вірусні інфекції, які схожі на “свинячий грип”, сумнозвісний вірус H1N1.

Станом на 1 лютого, в Україні з початку епідемічного сезону зареєстровано 171 смерть від грипу. Крім того, раніше в Міноборони повідомили про три летальні випадки від пневмонії серед військових.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.