субота, 13 лютого 2016 р.

«Рошен» таки отримала без конкурсу 7,5 га під Борисполем – розслідування (ВІДЕО, ДОКУМЕНТИ)

Договір суборенди земельної ділянки між КП «ВУКГ»
та ТОВ «Бісквітний комплекс «Рошен»
Компанія «Бісквітний комплекс «Рошен» отримала 7,5 гектара на позаконкурсних умовах – без конкурентів і земельного аукціону. Про це йдеться в розслідуванні програми «Схеми», спільного проекту Радіо Свобода та «UA:Першого» телеканалу.

У вересні Бориспільська міськрада передала в оренду комунальному підприємству «Виробниче управління комунального господарства» кілька земельних ділянок, які згодом були передані в суборенду компанії ТОВ «Бісквітний комплекс «Рошен».

Влітку представники компанії зверталися до Бориспільської міськради з пропозицією орендувати землі під будівництво нового бісквітного комплексу. Чиновники мали перевірити наявність вільних територій, і якщо вони є – організувати земельний аукціон за участю всіх компаній, які теж хотіли б орендувати цю землю.


Натомість Бориспільські депутати вирішили передати третину землі із необхідних для будівництва бісквітного комплексу 20 гектарів в оренду комунальникам – у такому разі проводити конкурс не потрібно.

Журналісти програми «Схеми» отримали документ, який підтверджує, що «Рошен» взяв цю землю в суборенду в комунального підприємства, а отже – в обхід земельного аукціону.

У Бориспільській міськраді пояснюють, що не хотіли втратити інвестора і тому не проводили аукціон, а представники «Рошен» запевняються, що «просто погодилися на умови, запропоновані в Борисполі».

Договір суборенди земельної ділянки між КП «ВУКГ» та ТОВ «Бісквітний комплекс «Рошен»

Відповідно до закону, тепер «Бісквітний комплекс «Рошен» матиме перевагу, якщо після зведення комплексу захоче придбати цю землю.

Корпорація «Рошен» планує звести бісквітний комплекс та млин з виробництва муки на території площею близько 20 гектарів на околиці Борисполя, що під Києвом.Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.