четвер, 4 лютого 2016 р.

Верховна Рада перейменувала 2 села у Згурівському районі

Верховна Рада проголосувала за перейменування більше сотні міст, сіл та районів у рамках декомунізації. За відповідне рішення парламент проголосував сьогодні, 4 лютого.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на "Українську правду".

Загалом населені пункти перейменовуються у 16 областях: Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Київській, Кіровоградський, Луганській, Одеській, Полтавській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Черкаській та Чернівецькій.

Відповідно до рішення ВР, у Згурівському районі перейменовано два села. Так, Право Жовтня отримало назву Любомирівка, а село Леніне відсьогодні офіційно низиватимуть Щасливим.

Серед найцікавіших перейменувань зміна назви міст Артемівська на Бахмут, Дзержинська на Торецьк, Красний Лиман на Лиман, Іллічівськ на Чорноморськ.

У той же час у постанові немає перейменування Дніпропетровська та Кіровограда, навколо зміни назв яких точаться найзапекліші суперечки.

Повний список перейменування виглядає так:


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.