середа, 13 січня 2016 р.

Київська облрада звернулася до парламенту з вимогою переглянути держб'юджет

12 січня 2016 року під час позачергової сесії Київської обласної ради з ініціативи фракції ВО "Свобода" депутати ухвалили звернення до Верховної Ради України з вимогою негайно переглянути закон "Про державний бюджет України на 2016 рік". Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Київської обласної ради.

Як повідомив голова фракції ВО "Свобода" в облраді Ігор Сабій, звернення підтримали 60 депутатів - всі представники громад, які були присутні у залі.

Київська облрада вимагає не допустити зниження рівня соціального захисту населення, скорочення закладів б'юджетної царини, забезпечити фінансову самодостатність місцевих б'юджетів.

"Окремо у зверненні акцентовано увагу на необхідності повернути фінансування з держб'юджету на профтехосвіту, позаяк місцеві б'юджети просто не в змозі забезпечити цю статтю фінансування. Наприклад, місто Ржищів збирає 10 мільйонів гривень, а на утримання ПТУ необхідно 8 мільйонів", – розповів Ігор Сабій.

Націоналіст також підкреслив, що фракція "Свободи" не голосувала за ухвалення антинародного б'юджету Київської области.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.