пʼятниця, 29 січня 2016 р.

Київська обласна рада виступила проти надання особливого статусу для Донбасу

Депутати Київської обласної ради ухвалили звернення до Президента України та Верховної Ради щодо недопущення ухвалення змін до Конституції України у частині надання особливого статусу окремим районам Донецької та Луганської областей.

Депутати облради більшістю голосів підтримали звернення, яке ініціювала фракція ВО «Свобода».

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Київської обласної ради.

У звернення наголошується, що всупереч заявам Президента, таке рішення влади не призведе до відновлення українського суверенітету над окупованою частиною Донбасу, а навпаки, його наслідком буде узаконення у складі держави де-факто керованої з Москви автономії окупантів та терористів.

«Надання особливого статусу окупованим територіям Донбасу не має нічого спільного з децентралізацією і прямо суперечить статті 2 Конституції України, яка визначає, що Україна є унітарною державою. Зміни до цієї статті Основного закону можуть бути ухвалені виключно на всеукраїнському референдумі», - йдеться в зверненні. «Зміна Конституції – суверенне право українців, і воно не може відбуватися під диктовку агресора, ігноруючи волю нації. Закликаємо Президента і парламентську коаліцію припинити ганебний конституційний шантаж та приниження української нації».

Депутати висловили сподівання, що рано чи пізно Україна обов’язково поверне окуповані території Донбасу і Криму. Але не на умовах, нав’язаних Путіним. А на умовах, які відповідають національним інтересам України.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.