пʼятниця, 29 січня 2016 р.

Новим губернатором Київщини мають призначити Максима Мельничука, – ЗМІ

Вчора, 27 січня, Кабінет міністрів України погодив на посаду губернатора Київської області віце-президента Академії аграрних наук Максима Мельничука.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" з посиланням на KV.

Так, джерело близьке до керівництва Адміністрації Президента України повідомило, що 27 січня процедуру узгодження на посаду губернатора Київської області пройшов в Кабміні Максим Мельничук.

"Так, був учора. Узгодження пройшов. Папери на руки отримав. Через день-два чекаємо указу Президента, - повідомило джерело.

Нагадаємо, 27 січня голова Київської ОДА Володимир Шандра заявив, що написав заяву про звільнення за власним бажанням. За його словами, Київська область на даний момент зайняла 3-є місце за соціально-економічними показниками.

Біографічна довідка


Максим Мельничук народився 6 квітня 1973 року в Києві. У 1997 році отримав вчений ступінь кандидата біологічних наук. У 2006 році - ступінь доктора біологічних наук і вчене звання професора.

У 2010 році Максим Мельничук був заступником Міністра аграрної політики України (розпорядження Кабміну № 1115-р від 31 травня 2010 року)

З лютого 2011 року до кінця 2012 року обіймав посаду директора Навчально-наукового інституту рослинництва, екології та біотехнологій Національного університету біоресурсів і природокористування України.

З квітня 2013 обіймає посаду проректора з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності НАУ України. Також в 2013 році Максим Мельничук обраний академіком Національної академії аграрних наук України.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.